Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na stanowisku Przedstawiciela handlowego odpowiedzialna będzie za:

• sprzedaż innowacyjnych abonamentów na słońce dostępnych jedynie w naszej ofercie
• aktywne pozyskiwanie klientów na instalacje fotowoltaiczne w ramach abonamentu na słońce
• realizację założonych celów sprzedażowych
• budowanie relacji i kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

• min. 3 lata doświadczenia zawodowego
• min. 1 rok doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej
• wysoka motywacja w działaniu oraz ukierunkowanie na sukces
• rozwinięte zdolności interpersonalne i kultura osobista
• umiejętność pracy zespołowej oraz indywidualnej
• bardzo dobra znajomość obsługi komputera – pakiet MS Office
• prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem na rynku OZE
• atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + prowizje
• sprzedaż wyjątkowego produktu, zmieniającego rynek OZE
• niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop
• wsparcie firmy w ramach umawiania spotkań z klientami
• systematyczne szkolenia produktowe i sprzedażowe
• doskonałą atmosferę pracy w ambitnym zespole

Prezentacja firmy

Życie może być prostsze - w Columbus Energy wierzymy, że każdy po... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta