Opis stanowiska pracy

  • spotkania prezentujące ofertę firmy w klinikach, szpitalach, centrach rehabilitacyjnych oraz w środowisku klubów sportowych
  • sprzedaż produktów firmy
  • systematyczne i rzetelne raportowanie podejmowanych działań
  • przygotowywanie ofert handlowych

Oferujemy:

  • możliwość współpracy z dynamicznie rozwijającą się firmą - wyłącznym dystrybutorem znanych producentów zagranicznych na rynku polskim
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (w perspektywie umowa o pracę)
  • wynagrodzenie składające się z podstawy, premii oraz prowizji
  • szkolenia produktowe oraz szkolenia w terenie z doświadczonym handlowcem

Wymagania:

  • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów oraz reprezentacyjna aparycja
  • ambicja, elastycznosć i otwartość na nowości
  • umiejętność organizowania codziennej, systematycznej pracy własnej
  • dyspozycyjność i mobilność (częste wyjazdy służbowe)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość obsługi komputera i oprogramowania MS Office
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość technik sprzedaży i umiejętność ich praktycznego wykorzystania będzie dodatkowym atutem, podobnie jak wiedza na temat finansowania zakupów

Warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenie do negocjacji

Wymagania

Prezentacja firmy

IT Medical Sp. z o.o. to firma z siedzibą w Krakowie, która specj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi