OTTO Work Force

Przedstawiciel Handlowy

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Koszalin, Kołobrzeg, Białogard, Szczecinek

OTTO Work Force Polska Sp. Z o.o jedna z wiodących firm w branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: SK/PH//KKBS/05/2017

Wymagania:

Doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w branży FMCG lub w gastronomii kanał HoReCa
Umiejętności negocjacyjne
Nastawienie na cel
Umiejętność nawiązywania relacji z klientem i przekładania ich na sprzedaż
Dobra organizacja pracy i systematyczność
Czynne prawo jazdy kat. B
Znajomość rynku lokalnego

Obowiązki:

Aktywna sprzedaż produktów w kanale HoReCa
Prezentowanie oferty handlowej w oparciu o analizę potrzeb klientów oraz posiadane narzędzia
Realizacja założonego planu sprzedaży
Przyjmowanie zamówień podczas wizyt handlowych
Monitorowanie zapasów i poziomu należności u klientów
Analiza rynku oraz monitorowanie działań konkurencji
Pozyskiwanie nowych punktów sprzedaży w podległym obszarze

Oferujemy:

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
Pracę od zaraz do 31/08/2017
Niezbędne narzędzia pracy - samochód, telefon
Wynagrodzenie stałe + premie
Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.