Greatgastro

Przedstawiciel Handlowy

Od: Greatgastro
Miejsce pracy: Kluczbork, Opole, Niemodlin, Namysłów, Brzeg, Oława, Wołczyn

Firma Greatgastro Spółka z ograniczona odpowiedzialnością jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, zajmującym się obsługą lokali gastronomicznych, takich jak restauracje, pizzerie, karczmy, bary itp.

Prężne zdobywanie rynku zawdzięczamy oferowanym przez nas produktom, które są najwyższej jakości przez co doskonale podkreślą smak Waszych mięs, a w rezultacie potraw oraz usługom, jakie świadczymy w dziedzinie gastronomii.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży gastronomicznej. Działamy w niej od 2004r. W roku 2014 powstał podmiot docelowy Greatgastro Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałej relacji handlowej z klientem,
  • odpowiedzialność za cały proces sprzedaży,
  • prowadzenie negocjacji handlowych,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • pozyskiwanie nowych zamówień,

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w branży gastronomicznej,
  • motywacja do realizacji indywidualnych celów,
  • otwartość na bezpośredni kontakt z klientem,
  • umiejętność budowania relacji z klientem,
  • prawo jazdy kat. B.

Zapewniamy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (samochód, telefon, tablet),
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • umowę na cały etat,
  • teren pracy woj. dolnośląskiego.