Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
• sprzedaż oprogramowania dla szkół i przedszkoli
• prezentacja oprogramowania u klientów, szkolenia klientów,
• realizacja planów sprzedażowych,
• budowanie relacji z istniejącymi klientami oraz pozyskiwanie nowych,
• raportowanie do dyrektora handlowego.

Oferujemy:
• wynagrodzenie prowizyjne, ograniczone wyłącznie ilością pracy jaką jesteś zdolna/zdolny dobrze wykonać,
• elastyczne godziny pracy,
• wsparcie w realizacji powierzonych zadań,
• odpowiedzialne i samodzielne stanowisko
• szkolenia.

Wymagania

Wymagania:
• wymagane doświadczenie w pracy w szkole
• komunikatywność, umiejętność budowania relacji z klientem,
• doświadczenie zawodowe,
• zaangażowanie w wykonywane działania,
• znajomość sieci internet, mile widziana znajomość platformy moodle,
• samodzielność,
• otwartość umysłu i niekończące się pomysły promocyjno – marketingowe,
• prawo jazdy kat. „B”.

Prezentacja firmy

Centrum It jest producentem systemu dla szkół Mantica KD. Firma z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Obsługa klienta, Praca Inne