Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego Klienta, firmy z branży produkującej opakowania, poszukujemy osób na stanowisko:

przedstawiciel handlowy

Nr ref.: 39631
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Kielce

Zakres obowiązków:
  • pozyskiwanie nowych klientów i obszarów współpracy
  • rozwijanie i podtrzymywanie długofalowej współpracy z obecnymi kontrahentami
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy i jej asortymentu

Oczekiwania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • doświadczenie B2B
  • opanowane techniki sprzedażowe i negocjacyjne
  • wysoka motywacja do pracy i nastawienie na realizację celów
  • samodzielność, rzetelność w pracy
  • prawo jazdy kat. B

Oferta:
  • umowa o pracę na czas określony
  • niezbędne narzędzia
  • duża samodzielność na stanowisku
  • możliwość długofalowej współpracy
  • możliwość dodatkowego ubezpieczenia

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)