Opis stanowiska pracy

Pozyskiwanie i nawiązywanie współpracy z nowymi Klientami Firmy

Utrzymywanie kontaktu z obecnymi klientami oraz raportowanie

Wymagania

Wymagania:

  • wysoka komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • kreatywność, zaangażowanie, umiejętności negocjacyjne
  • wiek do 35 lat
  • wykształcenie minimum średnie
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane doświadczenie zawodowe

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą windykacyjną oferujacą małym, średnim jak i dużym przedsi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 800PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
najwyższa premia na rynku uzależniona od wyników, telefon służbowy, samochód
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Praca dla studenta