Opis stanowiska pracy

MILKO - Hurtowe Centrum Nabiału w Katowicach -ponad 25 lat na rynku zatrudni na stanowisku:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

miejsce pracy: Katowice

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • pozyskiwanie klientów
  • opieka nad klientem poprzez spotkania bezpośrednie ,telefon oraz e-mail
  • podtrzymywanie relacji z istniejącymi już klientami firmy oraz budowanie relacji z nowymi odbiorcami
  • realizacja przyjętych planów i zadań sprzedażowych
  • obsługa po sprzedażowa
  • rozwój rynku lokalnego do jego maksymalnego potencjału
  • udział w wydarzeniach wystawienniczo -targowych
  • umiejętność współpracy z sieciami handlowymi

WYMAGANIA:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 3-letnie
  • znajomość branży nabiałowej, spożywczej
  • wykształcenie minimum średnie
  • umiejętność dobrej organizacji pracy
  • umiejętność wprowadzenia produktów NASZEJ MARKI do sieci handlowych
  • biegła znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o składanie podań za pomocą przycisku aplikuj

Telefon kontaktowy: 692 125 126 lub 885 880 230

Prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Słowa kluczowe do ogłoszenia i mailingu: przedstawiciel handlowy, handlowiec, sales, sprzedaż, umowa o pracę, B2B, negocjacje, Office, relacje z klientem, klient, wykształcenie średnie, branża spożywcza

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą rodzinną -24 lata na rynku.<br/>Od lat niezmiennie pr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Doradztwo / Konsulting