PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Net Free System Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

POSZUKUJEMY AKTYWNYCH
PRZEDSTAWICIELI HANDLOWYCH

NET FREE SYSTEM SP. Z O.O.

to połączenie wieloletniego doświadczenia w branży teleinformatycznej i handlowej. Posiadając niezbędną wiedzę i możliwości techniczne, od 15 lat nieustannie wdrażamy nowe rozwiązania związane z monitorowaniem i lokalizacją pojazdów. Stawiając przede wszystkim na rozwój naszych usług, staliśmy się jednym z liderów monitoringu na rynku polskim. Naszymi klientami są firmy transportowe, floty, agencje ochrony, firmy budowlane, małe i średnie firmy posiadające pojazdy firmowe.

OFERUJEMY PRACĘ DODATKOWĄ W RAMACH WYKONYWANYCH DZIAŁAŃ

Twoje zadania:

  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Przedstawienie oferty oraz działania systemu

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy związanej ze sprzedażą produktów i usług dla biznesu
  • Pozytywne nastawienie do ludzi, otwartość i odwaga w poszukiwaniu kontaktów
  • Umiejętności nawiązywania relacji z klientem i przekładania ich na sprzedaż

Oferujemy:

  • Stałą miesięczną prowizję od pozyskanych klientów
  • Umowę o współpracy na wyłączność (B2B)
  • Nielimitowany czas pracy

Jeśli aktywnie pozyskujesz klientów biznesowych i chcesz podnieść swoje miesięczne dochody - zgłoś się do nas