Przedstawiciel handlowy

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Miejsce pracy: Katowice

Numer ref. PHA/014/ARO

Miejsce pracy: Śląsk

Zadania:

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację sprzedaży i utrzymywanie kontaktów handlowych z klientami

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Wynagrodzenie zależne od osiąganych wyników (stała pensja + system premiowy)
  • Narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon)
  • Możliwości rozwoju w strukturach organizacji
  • Szeroki pakiet dodatkowych benefitów
  • Minimum roczne doświadczenie w handlu, preferowane w sprzedaży w branży FMCG
  • Nastawienie na realizację celów i zaangażowanie
  • Łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów z ludźmi
  • Odpowiedzialność, inicjatywa i samodzielność
  • Doskonała organizacja czasu pracy
  • Umiejętność przekonywania do swoich racji
  • Minimum średnie wykształcenie
  • Minimum podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Czynne prawo jazdy kat. B
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials