Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 31/08/2016.

Przedstawiciel handlowy

Katowice, śląskie

P.H.U. Simex

Opis stanowiska pracy

Jesteś osobą ukierunkowaną na rozwój oraz nie boisz się nowych wyzwań?

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

Opis stanowiska:

- Reprezentowanie jednej z nielicznych firm w Polsce zajmującej się badaniem jakości usług

- Aktywne pozyskiwanie klientów oraz utrzymywanie kontaktów z pozyskanymi klientami

- Prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych

- Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

Wymagania:

  •  Prowadzenia własnej działalności gospodarczej
  • Doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w sektorze B2B

  • Rozwinięte zdolności interpersonalne

  • Dobra organizacja pracy, samodzielność w wykonywaniu powierzonych działań oraz inicjatywa w działaniu

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Wysoka kultura osobista

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług oraz własny portfel klientów biznesowych

Oferujemy:

  • Pracę w innowacyjnej firmie oferującej atrakcyjny produkt sprzedażowy z segmentu B2B, podnoszącej jakość świadczonych usług dla swoich klientów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte na wyłączności terytorialnej

  • Wsparcie managementu Firmy (materiały handlowe, oferty, prowadzenie prezentacji dla Klientów, itp.),

  • Elastyczne godziny pracy

  • Szkolenia

  • Możliwość profesjonalnego rozwoju zawodowego i awansu w ramach struktury firmy

TAJNY-KLIENT.EU Jesteśmy jedna z nielicznych firm w Polsce przeprowadzająca badania z... zakresu:

Jakości świadczonych usług,
Kompetencji oraz wiedzy pracowników telefonicznej obsługi klienta,
Badania sprzętu
Audytu stron www i sklepów internetowych.
Szkoleń pracowników

Posiada bogate doświadczenie w badaniu jak i usprawnianiu działania placówek handlowych i usługowych dzięki rzetelnym raportom oraz rekomendacjom. Dzięki bezstronnym badaniom naszych ankieterów oraz ekspertów weryfikujemy działania pracowników oraz firm naszych klientów, wystawiając po zakończonym badaniu pełny raport oraz najlepsze rekomendacje poprawy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
07/03/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność gospodarcza
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
średnie ogólnokształcące
Przedział wynagrodzenia:
1.000,00 zł - 10.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi