Opis stanowiska pracy

DUON S.A. lider na rynku energii elektrycznej i gazu ziemnego, LNG w Polsce spółka notowna na na Giełdzie Papierów Wartościowych (GPW)  poszukuje Przedstawicieli Handlowych.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie: podstawa + prowizja
  • czytelny i atrakcyjny system prowizyjny zapewniający dochody na najwyższym poziomie
  • umowa w oparciu o– działalność gospodarczą lub umowe zlecenia
  • premia
  • ryczałt na paliwo
  • samochód służbowy / po okresie próbnym
  • telefon, tablet, internet
  • pełen dostęp do systemu informacji o statusach realizowanych umów klienta/CRM

Wymagania

  •  ·       dyspozycyjność
  • ·         min. 1 rok doświadczenia w sprzedaży B2B lub D2D
  • ·         silna osobowość i wysokie zdolności interpersonalne
  • ·         nastawienie na osiąganie ponadnormatywnych celów
  • ·         wysoka motywacja do pracy, optymizm i entuzjazm
  • ·         znajomość technik sprzedaży oraz negocjacji – mile widziana

 Zakres obowiązków:

  • ·         pozyskiwanie nowych Klientów
  • ·         kontakt z klientami pozyskanymi przez telemarketing
  • ·         doradztwo z zakresu usług oferowanych przez firmę: audyty energetyczne/gazowe oraz fotowoltaika

Prezentacja firmy

<br/>Historia Grupy DUON sięga 2000 roku, w którym została założona spó... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/12/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
zadaniowe i prowizja, szkolenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management