Przedstawiciel Handlowy

Adecco Poland Sp. z o.o.

Kalisz, wielkopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Kalisz

Aktualnie dla naszego Klienta ze Kalisza poszukujemy osób na stanowisko:

Zadania:

• opieka nad aktualnymi klientami firmy,
• pozyskiwanie nowych kontaktów handlowych,
• rozszerzanie współpracy z firmami spoza granic Polski,
• organizacja spotkań, przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych,
• przygotowywanie ofert handlowych,
• budowanie i utrzymywanie relacji z Klientem,
• umacnianie pozytywnego wizerunku firmy.

Oczekiwania:

• wykształcenie wyższe (ekonomia / marketing),
• 3 lata doświadczenia w sprzedaży,
• silna orientacja na wyniki,
• umiejętności organizacyjne i efektywnego zarządzania,
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie), mile widziana znajomość języka rosyjskiego,
• gotowość do podróży służbowych.

Oferujemy:

• współpraca w oparciu o umowę o pracę,
• atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia zależna od wyników)
• pakiet dodatków motywacyjnych,
• szkolenia w Polsce i za granicą,
• niezbędny sprzęt (telefon, laptop, samochód)

Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o przesłanie CV w języku angielskim. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.