Opis stanowiska pracy

Firma ELIT PL Polska filia największego międzynarodowego dystrybutora cześci motoryzacyjnych należących do grupy RHIAG

Firma ELIT PL poszukuje doświadczonego pracownika na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Opis stanowiska:

  • aktywne pozyskiwania klientów z sektora motoryzacyjnego
  • bieżąca i samodzielna opieka nad istniejącymi klientami
  • dbanie o utrzymanie wysokiego poziomu świadczonych usług
  • analiza trendów rynkowych oraz działań konkurencji
  • promowanie pozytywnego wizenunku firmy wśród klientów
  • raportowanie z przeprowadzonych działań do bezpośredniego przełożonego

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży produktów na rynku przemysłu motoryzacyjnego
  • wykształcenie techniczne (minimum średnie)
  • dobra znajomość branży motoryzacyjnej
  • predyspozycje handlowe
  • nastawienie na rozwój w branży motoryzacyjnej
  • wysoka kultura osobista
  • aktywne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • samodzielną pracę w stabilnej firmie, wysokie wynagrodzenie, bezpłatne szkolenia, telefon służbowy, samochód firmowy.

Proszę przesłać CV ze zdjęciem za pomocą przycisku APLIKUJ

Prosimy o składanie poważnych ofert.

Please include the following clause in your message: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Prezentacja firmy

Firma ELIT Polska, filia największego międzynarodowego dystrybuto... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi