Marol Sp.z o.o.

Przedstawiciel handlowy

Od: Marol Sp.z o.o.
Miejsce pracy: Grudziądz, Kwidzyn k Bydgoszcz

MAROL to dynamicznie rozwijająca się firma z doświadczeniem w sektorze FMCG od 1992 roku. Jesteśmy głównym dostawcą asortymentu do sklepów sieci Chata Polska S.A., współpracujemy również z sieciami detalicznymi, sklepami indywidualnymi, hurtowniami i producentami, obsługując ponad 5000 stałych Klientów. Obecnie posiadamy własne centrum dystrybucyjne oraz 9 oddziałów regionalnych. Wspólnie dbamy o najwyższą jakość obsługi klientów oraz intensywnie poszerzamy działalność zdobywając nowe rynki. Nasze starania doceniły uznane grona eksperckie, organizacje branżowe i media przyznając nam takie nagrody jak: Dobre, bo polskie, Gazela Biznesu, Wielkopolska Jakość, Hermes Poradnika Handlowca, Super Dystrybutor - SM Gostyń oraz Dystrybutor Roku 2016.

Obecnie do naszego oddziału poszukujemy osób na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Zadania jakie powierzamy do realizacji na tym stanowisku obejmują:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów oraz obsługa bieżących
  • Regularne wizyty handlowe na obsługiwanym terenie
  • Realizowanie polityki handlowej firmy
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z Klientem
  • Raportowanie wyników pracy
  • Godne reprezentowanie firmy na lokalnym rynku

Dla ich efektywnej realizacji konieczne jest spełnienie następujących wymagań:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie spożywczej
  • Determinacja w realizacji celów sprzedażowych,
  • Doskonała znajomość lokalnego rynku spożywczego FMCG
  • Przedsiębiorczość i umiejętności planowania własnego czasu pracy
  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z Klientami
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne oraz interpersonalne
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy
  • Wysoka kultura osobista

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • Gwarantujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Zapewniamy konkurencyjne wynagrodzenie
  • Programy wspierające realizację założonych planów sprzedaży
  • System pracy umożliwiający samodzielność działania
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Przyjazną atmosferę

Dołącz do naszego zespołu i prześlij swoje CV ze zdjęciem oraz z listem motywacyjnym.