Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy częścią Job Impulse Group, firmą doradztwa personalnego
o europejskim zasięgu. Posiadamy status Agencji Pracy Tymczasowej.
Na polskim rynku działamy od 7 lat.

Certyfikaty: 3000/3 - Agencja Pracy Tymczasowej; 3000/2 - Doradztwa Personalnego

Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: Gostyń

Nasz Klient, firma z branży profesjonalnego utrzymania czystości, wielokrotnie wyróżniona za najwyższą jakość usług, poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko Przedstawiciela Handlowego.

Zakres obowiązków:

- sprzedaż usług firmy na terenie woj. Wielkopolskiego i Lubuskiego
- aktywne pozyskiwanie nowych klientów i opieka nad obecnymi
- profesjonalne przygotowanie ofert handlowych
- negocjowanie warunków kontraktów
- bieżące monitorowanie rynku

Oferujemy:

- pracę w firmie usługowej o długoletniej tradycji na rynku
- wynagrodzenie w oparciu o wysokie podstawy + premie
- współpracę na podstawie umowy o pracę
- możliwość rozwoju zawodowego
- niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop)

Wymagania:

- doświadczenie w nawiązywaniu kontaktów B2B
- mile widziana znajomość branży usług profesjonalnego sprzątania zakładów produkcyjnych
- umiejętności negocjacyjne
- komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: