Przedstawiciel handlowy

CFB Sp. z o.o.

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:
- Pozyskiwanie oraz rozwój nowych kontaktów handlowych.
- Bezpośredni kontakt z klientami oraz utrzymanie długotrwałych relacji.
- Ścisła współpraca z centralą w zakresie ofertowania oraz bieżącej obsługi klienta•

Wymagania:
- Doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży TSL
- Silna motywacja do osiągania założonych celów.
- Samodzielność oraz skuteczne realizowanie powierzonych zadań.
- Inicjatywa w działaniu, pracowitość oraz zaangażowanie.
- Umiejętności handlowe, wysoka kultura osobista oraz komunikatywność.
- Dobra obsługa MS Office (Excel, Word).
- Prawo jazdy kat. B z kilkuletnią praktyką oraz gotowość do podróży służbowych.

Oferujemy:
- Pełną wyzwań handlowych pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- Udział w kształtowaniu i rozwijaniu sprzedaży
- Dużą samodzielność
- Motywacyjny system wynagradzania oraz narzędzia niezbędne do wykonywania
pracy

Prezentacja firmy

Nasza firma to zespół doświadczonych współpracowników z wieloletn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi