Przedstawiciel Handlowy

Punga

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: woj.Lubuskie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż wyselekcjonowanych marek win na terenie wybranego województwa, a do jej głównych zadań należeć będzie m.in.:
• Sprzedaży oferty handlowej wyselekcjonowanych marek Win
• Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych i dystrybucyjnych
• Poszukiwaniu i nawiązywaniu współpracy z nowymi klientami
• Budowanie długoterminowych relacji z kluczowymi klientami
• Budowaniu długofalowej współpracy poprzez wdrażanie promocji i akcji marketingowych
• Prowadzenie prezentacji, spotkań sprzedażowych oraz negocjacji handlowych
• Przygotowywanie ofert, propozycji i warunków handlowych
• Realizowanie planów sprzedaży i polityki handlowej spółki
• Raportowanie z podejmowanych działań
• Monitorowanie i analiza rynku oraz działań konkurencji

Oczekiwania:
• min. 2 letnim doświadczenie we współpracy z klientami detalicznymi potwierdzone wynikami w zakresie realizacji planów sprzedaży
• Udokumentowane sukcesy negocjacyjne z klientami w dotychczasowej pracy
• Znajomość sprzedaży kategorii produktów napojowych nisko/wyskoprocentowych
• Dobra znajomość komputera w ramach pakietu MS Office
• Odpowiedzialność i rzetelność
• Skuteczna komunikacja
• Doskonała organizacja pracy
• Własna działalność gospodarcza
• Własny samochód

Kandydatom oferujemy:
• Motywujący system wynagrodzeń uzależniony od wyników pracy
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Przyjazną atmosferę i warunki pracy w środowisku opartym na jasnych zasadach i wartościach
• Szkolenia merytoryczne oraz produktowe

Prezentacja firmy

Firma Punga działa na rynku polskim i europejskim już od 3 lat. M... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
8 000PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie