ManpowerGroup Sp. z o.o.

Przedstawiciel handlowy

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra

Zadania:

  • Wyjazdy do klientów na powierzonym terenie (Dolnośląskie/Lubuskie/Zachodniopomorskie) lub (Śląskie/Małopolskie/Podkarpackie)
  • Aktywne pozyskiwanie klientów przy wykorzystaniu bazy oraz innych dostępnych kanałów
  • Przygotowywanie ofert współpracy, negocjacje handlowe
  • Całościowa opieka nad pozyskaną baza klientów
  • Raportowanie

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego min. 2 lata
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Rozwinięte kompetencje interpersonalne, umiejętność budowania relacji
  • Mile widziana znajomość tematyki konstrukcji fotowoltaicznych, mocowań budowlanych
  • Dyspozycyjność oraz mobilność

Oferujemy:

  • Umowę o prace
  • Auto służbowe, komputer, telefon
  • Szybkie możliwości awansu
  • Wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system premiowy
  • Pełna swoboda w działu (zadaniowy czas pracy)
Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials