Opis stanowiska pracy

W związku z bardzo dynamicznie rozwijającym się rynkiem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY.

Miejsce pracy: woj. wielkopolskie i lubuskie, pomorskie, dolnośląskie

Zakres zadań:

1. Pozyskiwanie nowych klientów na podległym terenie,

2. Budowanie trwałych relacji z klientami na podległym terenie,

3. Bieżąca obsługa klienta,

4. Badanie potrzeb na podległym rynku,

5. Raportowanie z wizyt handlowych,

6. Bieżąca współpraca z działem obsługi klienta.

Oferujemy:

1. Atrakcyjne warunki pracy w miłym i młodym zespole ludzi,

2. Stabilność zatrudnienia,

3. Bardzo ciekawą pracę, umożliwiającą poznanie wielu branż i ciekawych osób,

4. Atrakcyjne wynagrodzenie,

5. Możliwość rozwoju zawodowego,

6. Narzędzia do pracy (samochód, telefon, komputer),

7. Opiekę merytoryczną związaną z branżą.

Wymagania

1. Wykształcenie wyższe (marketing, ZZL, psychologia),
2. Doświadczenie w pracy na stanowisku handlowca - min. 2 lata (warunek konieczny),
3. Znajomość technik sprzedaży i negocjacji,
4. Umiejętność obserwacji rynku,
5. Mile widziana znajomość usług związanych z pośrednictwem pracy,
6. Gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
7. Miła aparycja i przebojowość w działaniu,
8. Zaangażowanie i wysoka motywacja do pracy.

Prezentacja firmy

Orion.Pl jest liderem na Polskim rynku w świadczeniu usług outsou... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące - po okresie póbnym przedłużenie
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Obsługa klienta