Przedstawiciel Handlowy

Jolero Sp. z o.o.

GNIEZNO, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

JOLERO Sp. z o.o. - największy w regionie producent i dystrybutor opakowań w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje do pracy na stanowisku: Przedstawiciel Handlowy

Region: powiat gnieźnieński

Opis stanowiska:

  • analiza rynku pod kątem potencjalnych odbiorców,
  • realizacja celów dystrybucyjnych i planów sprzedażowych,
  • nawiązywanie i utrzymywanie korzystnych relacji z klientami,
  • przyjmowanie zamówień,
  • rzetelne raportowanie wyników.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia min. średniego,
  • doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • dobrej znajomości pakietu MS OFFICE,
  • prawa jazdy kat. B,
  • doskonałych umiejętności komunikacyjnych,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • zaangażowania oraz kreatywności,
  • umiejętności budowania długotrwałych relacji,
  • samodzielności w planowaniu i organizowaniu własnej pracy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
  • przyjazne środowisko pracy, otwartość pracodawcy na pomysły,
  • narzędzia pracy (samochód służbowy, komputer, telefon).

Oferty (CV oraz list motywacyjny) prosimy przesyłać z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (ustawa o ochronie danych osobowych z dn.29.08.97 r. Dz.U. nr 133 poz. 883).

Prezentacja firmy

JOLERO Sp. z o.o. - producent i dystrybutor opakowań.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi