Opis stanowiska pracy

Jeśli :

  • jesteś osobą komunikatywną i potrafisz budować relacje z klientami,
  • szukasz stabilnego zatrudnienia,
  • lubisz kontakt z klientami, rozmowy telefoniczne (telemarketing IT),
  • lubisz pracować w zgranym zespole,
  • masz opanowaną pracę z komputerem i go posiadasz,
  • znasz pakiet Office.

A dasz radę w obowiązkach :

  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientem biznesowym,
  • ustalanie warunków współpracy z potencjalnymi klientami,
  • sprzedaż produktów IT.

Oferujemy:

  • pracę od zaraz w systemie Home Office,
  • regularne wynagrodzenie,
  • system prowizyjny,
  • praca zadaniowa,
  • w przypadku studentów harmonogram pracy dostosowany do planu studiów,
  • możliwość rozwoju i doskonalenia kwalifikacji zawodowych,
  • przyjazny zespół nastawiony na współpracę,
  • dogodną lokalizację - własny dom,
  • wysokie wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania,
  • środki niezbędne do pracy.

Wymagania

Wymagania :

  • łatwość nawiązywania kontaktów i prowadzenia rozmowy telefonicznej,
  • komunikatywność, entuzjazm i zaangażowanie,
  • podstawowa znajomość obsługi komputera,
  • umiejętność pracy w domu,
  • mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta,
  • wytrwałość w realizacji wytyczonych celów,
  • znajomość technik sprzedażowych,
  • zaangażowanie przy wykonywaniu powierzonych zadań,
  • nastawienie na wynik.

Przyjazd do Giżycka na rozmowę kwalifikacyjną.

Prezentacja firmy

New Media - Net<br/><br/>to zespół ludzi kreatywnych. Współpracuj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 900PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premie za wyniki
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż