Przedstawiciel Handlowy

Nowa Szkoła Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Nowa Szkoła Sp.  z o.o.

Od: Nowa Szkoła Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska:

  • rozbudowanie sieci sprzedaży poprzez pozyskiwanie nowych klientów
  • utrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi odbiorcami w regionie
  • realizacja planów sprzedaży
  • reprezentowanie firmy na imprezach targowych i promocyjnych
  • dbanie o właściwy wizerunek firmy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki pedagogiczne
  • doświadczenie w branży edukacyjnej mile widziane (szkoły, przedszkola, żłobki)
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • mocno rozwinięte umiejętności komunikacji i negocjacji
  • determinacja w osiąganiu celów
  • prawo jazdy kat B

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • pracę w zgranym, oraz ambitnym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • narzędzia niezbędne do pracy: samochód, telefon, laptop, Internet
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.