Przedstawiciel handlowy

AB Bechcicki Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

AB Bechcicki Sp. z o.o. - ogólnopolski lider w hurtowej sprzedaży farb, lakierów i materiałów budowlanych, funkcjonujący skutecznie na rynku od 1998 roku,

w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku

Przedstawiciel  handlowy

(miejsce pracy:  powiat kościerski, bytowski, kartuski)

Zadania na stanowisku:

• sprzedaż farb, materiałów budowlanych

• pozyskiwanie zamówień oraz nadzór nad ich realizacją

• utrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi klientami

• aktywne pozyskiwanie nowych klientów

• raportowanie wyników pracy

• nawiązywanie i utrzymywanie współpracy z inwestorami, biurami projektowymi

  jak i generalnymi wykonawcami

Wymagamy:

• znajomość lokalnego rynku budowlanego

• wykształcenia co najmniej średniego (preferowane budowlane)

• prawo jazdy kat. B

• gotowości do pracy w terenie

• samodzielność i komunikatywność

Oferujemy:

• pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

• możliwość rozwoju zawodowego

• atrakcyjne wynagrodzenie

• narzędzia pracy: samochód, telefon

Aplikacje prosimy przesyłać klikając na poniższy przycisk „aplikuj”.

W zgłoszeniu prosimy dołączyć informację:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i archiwizację przez AB Bechcicki Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (
zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883).

Prezentacja firmy

Firma AB Bechcicki Sp. z o.o. powstała w kwietniu 1998 roku jako ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena, Praca Budownictwo / Praca na budowie