Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

przedstawiciel handlowy

Nr ref.: 33503
Praca stała
Lokalizacja: Legnica

Zakres obowiązków:
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • sprzedaż usług i produktów firmy
  • przygotowywanie ofert pod względem technicznym i handlowym
  • doradztwo techniczne
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami

Oczekiwania:
  • wykształcenie średnie techniczne, mile widziane wyższe inżynierskie – preferowany kierunek – elektrotechnika (maszyny elektryczne)
  • minimum roczne doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku w firmie z branży serwisu przemysłowego (albo zbliżonej)
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • komunikatywność, otwartość, odpowiedzialność oraz umiejętność współpracy w zespole

Oferta:
  • stałą pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie, system motywacyjny i zabezpieczenie socjalne
  • narzędzia pracy – samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy, modem internetowy
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)