Przedstawiciel Handlowy

Garmond Press S.A.

Gdańsk, pomorskie

Garmond Press S.A. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska:
     Osoba na powyższym stanowisku odpowiadać będzie za pozyskiwanie i obsługę klientów prenumeraty prasy w kluczowych branżach, m.in. branży energetycznej, telekomunikacyjnej, medialnej, finansowej, oraz wśród instytucji publicznych (sądy, urzędy wojewódzkie, izby skarbowe, biblioteki, uniwersytety).

Zakres obowiązków:

  • rozwijanie kontaktów handlowych firmy,
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • tworzenie kalkulacji cenowych,
  • prezentacja ofert,
  • negocjowanie warunków.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie, prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych,
  • łatwość nawiązywania kontaktów i zdolność budowania relacji,
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta oraz doświadczenie w pracy w dziale sprzedaży, lub na podobnym stanowisku związanym z obsługą klientów korporacyjnych, instytucjonalnych.

Oferujemy:

  • atrakcyjnie wynagrodznie,
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju i awansu,
  • szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne prowadzone przez doświadczony zespół ludzi,
  • samochód służbowy, niezbędne narzędzia,
  • przyjazną atmosferę pracy w firmie.

 Prosimy o dołączenie poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Garmond Press S.A. z siedzibą w Krakowie, moich danych osobowych, zawartych w złożonych dokumentach, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Przedstawiciela Handlowego.