Gzella Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Przedstawiciel handlowy

Od: Gzella Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.
Miejsce pracy: Gdańsk, Katowice, Wrocław

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie klientów w regionie oraz utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami,
  • zarządzanie w sposób efektywny bezpośrednio podległymi pracownikami,
  • realizacja przyjętego planu sprzedaży,
  • analiza rynku,
  • bieżące raportowanie podejmowanych działań oraz wyników.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. rok,
  • doświadczenie w sprzedaży w branży mięsnej,
  • znajomość obsługi komputera,
  • dobra organizacja pracy i systematyczność,
  • prawo jazdy kat. B,
  • uczciwość i wytrwałość w działaniu.

Oferujemy:

  • samodzielne pełne wyzwań stanowisko,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • system motywacyjny uzależniony od wyników pracy,
  • firma gwarantuje niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, komputer.