Opis stanowiska pracy

Firma TRAKSTAR działająca w branży części i maszyn rolniczych oraz komunalnych zatrudni osobę na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

(na terenie województwa pomorskiego)

Wymagania

Oczekujemy:

- Wykształcenia rolniczego lub technicznego, ewentualnie znajomości techniki maszyn
- Dyspozycyjności
- Umiejętności organizowania własnej pracy oraz umiejętności pracy w zespole
- Prawa jazdy kat. B
- Mile widziane doświadczenie w sprzedaży (branża rolnicza, techniczna lub staż pracy w gospodarstwie rolnym)
- Silnej motywacji do osiągania celów.

Oferujemy:

- Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- Atrakcyjny system wynagradzania
- Profesjonalne szkolenia
- Możliwość rozwoju osobistego
- Samochód, laptop, telefon.

Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego z klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych.

Prezentacja firmy

Firma TRAKSTAR działająca w branży części i maszyn rolniczych ora... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie