Opis stanowiska pracy

Firma SALAG Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa- Salag, od ponad 20 lat na rynku, firma o ugruntowanej pozycji, jeden z największych producentów listew przypodłogowych, progowych, schodowych, desek tarasowych, paneli podłogowych i ściennych, właściciel wielu patentów i innowacyjnych technologii poszukuje osoby na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Region: województwo pomorskie

Od kandydatów oczekujemy:

  • zaangażowania w pracę
  • dyspozycyjności, samodzielności i operatywności w działaniu,
  • znajomości lokalnego rynku wykończeń budowlanych,
  • umiejętności obsługi komputera (pakiet MS Office, Internet),
  • doświadczenie w handlu będzie dodatkowym atutem,
  • prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń i podnoszenia kwalifikacji
  • niezbędne narzędzia do pracy samochód, laptop, telefon

Prezentacja firmy

SALAG: <br/>- nowoczesna firma, <br/>- ponad 20 lat na rynku, <br/>- li... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi