Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Doświadczenie w handlu;
  • Umiejętność przeprowadzania rozmów z klientami;
  • Dyspozycyjność;
  • Kreatywność;
  • Prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu osobowego;
  • Efektywne zarządzanie czasem pracy;

Oferujemy:

  • Ciekawą i stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Mile widziana znajomość branży rolniczej z zakresu hodowli zwierząt.

Prezentacja firmy

Zakład Rolniczo – Przemysłowy „FARMUTIL HS” S.A. należy do Grupy ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta, Praca Rolnictwo, Praca Doradztwo / Konsulting