Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem struktur sprzedażowych poszukujemy osób na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Opis stanowiska

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • Prezentowanie oferty handlowej Klientom
  • Przedłużanie umów z obecnymi Klientami
  • Realizacja celów sprzedażowych

Wymagania

  • Konsekwencja i nastawienie na cel
  • Umiejętność nawiązywania relacji
  • Otwartość, komunikatywność,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Podstawę + prowizję za pozyskanie umów
  • Współpracę z dynamicznie rozwijającą się i stabilną firmą
  • Elastyczny czas pracy
  • Szkolenia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, system motywacyjny
  • Wsparcie ze strony Managerów

Prezentacja firmy

Telestrada S.A. jest stale rozwijającym się operatorem telekomuni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Elektronika / Telekomunikacja