Opis stanowiska pracy

Obowiązki:
• sprzedaż usług leasingu pracowniczego oraz usług rekrutacji i selekcji
• pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie długofalowych relacji z Kluczowymi Klientami
• rozbudowa i aktualizacja bazy danych potencjalnych Klientów
• reprezentowanie Agencji na podległym terenie oraz dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Oferujemy:
• atrakcyjny system wynagrodzeń: podstawa + prowizja od wyników po okresie próbnym
• pracę na samodzielnym stanowisku
• narzędzia niezbędne do pracy (samochód, laptop, telefon komórkowy)
• możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania

doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego
• czynne prawo jazdy kat. B oraz praktyka w prowadzeniu samochodu
• bardzo dobra organizacja pracy własnej i samodzielność w działaniu
• bardzo dobra znajomość pakietu OFFICE

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Tymczasowej „Mazury Job Sp. z o. o.” to sprawdzony... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta