Przedstawiciel handlowy

Vemmio Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma specjalizująca się w wykonywaniu instalacji niskoprądowych a także produkcji własnych urządzeń automatyki przemysłowej, poszukuje pracowników na stanowisko przedstawiciela handlowego.

Do głównych zadań pracownika należy:
- poszukiwanie lokalizacji do wykonania instalacji niskoprądowych takich jak: SAP/SSP, LAN, CCTV, KD, SSWiN, DSO, oddymianie, itp. (Śląsk i okolice)
- poszukiwanie potencjalnych klientów na sprzedaż produktów firmy (kraj i zagranica)
- przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych
- doradztwo techniczne w zakresie sprzedawanych produktów i usług
- nawiązywanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami
- kreowanie dobrego wizerunku firmy
- tworzenie akcji promocyjnych i reklamowych

OFERUJEMY:
- stabilną prace w miłym zespole
- możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania

- zdolności prezentacyjne i negocjacyjne
- skuteczne wykonanie powierzonej pracy
- umiejętność dotarcia do właściwych i decyzyjnych osób na obiektach/budowach
- umiejętność kształtowania dobrych oraz trwałych relacji z klientami
- wysoka kultura osobista
- silna wewnętrzna motywacja do wykonywanej pracy oraz pasja w działaniu
- prawo jazdy kat. B
- min kilkuletnie doświadczenie w pracy
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
- mile widziana znajomość systemów niskoprądowych

Prezentacja firmy

VEMMIO Sp. z o.o. jest firmą zajmującą się w instalacjami niskopr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis