Przedstawiciel Handlowy

Johann Rohrer Sp. Z o.o

CHORZÓW, śląskie

Od: Johann Rohrer Sp. Z o.o
Miejsce pracy: CHORZÓW

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Policealne

Branża: Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy Przedstawiciela Handlowego do wparcia działu Czyszczenie Przemysłowe.

Zakres obowiązków:

- Aktywne pozyskiwanie nowych klientów, oraz budowanie i rozwój relacji z klientami
- Wyszukiwanie ofert przetargowych
- Przygotowywanie, składanie i nadzór nad złożonymi ofertami dla klientów
- Analiza rynku usług związanych z serwisem przemysłowym oraz kontrola firm konkurencyjnych
- Zarządzanie projektami w trakcie ich realizacji
- Kalkulacje i sporządzanie dokumentacji po zakończeniu projektu

- Doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego, (preferowane wykształcenie techniczne)
- Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem
- Przedsiębiorczość i zdolność prowadzenia negocjacji z klientem
- Samodzielność, dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu
- Bardzo dobra komunikatywność oraz wysoka kultura osobista
- Gotowość do częstych wyjazdów
- Znajomość pakietu MS Office