Przedstawiciel Handlowy

Żak s.c.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Importer art. biurowo-szkolnych zatrudni przedstawiciela handlowego.

Region: Bydgoszcz i okolice, kujawsko-pomorskie.

Do zadań pracownika należeć będzie:
- Pozyskiwanie nowych klientów
- Kompleksowa obsługa handlowa kontrahentów

Wynagrodzenie oparte na systemie prowizyjnym, z podstawą.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym.

Wymagania

- Własne auto (warunek konieczny)
- Komunikatywność i wysoka kultura osobista
- Wysoki poziom samodyscypliny oraz motywacji do pracy
- Dobra znajomość obsługi komputera
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Prezentacja firmy

Artykuły biurowe - szkolne. Import / eksport. M&G Stationery

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi