Opis stanowiska pracy

Grupa Kapitałowa STALER w związku z rozwojem struktur handlowych poszukuje kandydatów na stanowisko

Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Twoje zadania:

  • Pozyskiwanie nowych klientów z obszaru województwa kujawsko-pomorskiego (Bydgoszcz i okolice)
  • Prezentowanie oferty handlowej potencjalnym klientom
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami i budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku
  • Monitorowanie terminów płatności
  • Planowanie i raportowanie podejmowanych działań
  • Analiza rynku i konkurencji

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie (mile widziane techniczne)
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B (mile widziane)
  • Znajomość branży stalowej lub budowlanej będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętności komunikacji, prezentacji i negocjacji
  • Samodzielność w działaniu
  • Prawo jazdy kat. B czynne
  • Dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie stałe i motywacyjny system prowizyjny
  • Pakiet szkoleń produktowych
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwości rozwoju zawodowego w stabilnej firmie o wieloletnim doświadczeniu w branży technicznej z perspektywą awansu w strukturach Firmy

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, zapewniamy poufność danych.

Prezentacja firmy

STALER jest firmą posiadającą 30-letnie doświadczenie we współpracy z na... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie