Opis stanowiska pracy

Jesteś przedsiębiorczy, gotowy do kontaktów z klientem?

Potrafisz samodzielnie dysponować swoim czasem?

Masz czas i chcesz sobie dorobić?

Pragniesz poznać świat wyjątkowych win?

Zapraszamy do Pieroth Polska - lidera w sprzedaży wysokogatunkowych win, od 1993 roku w Polsce, przedstawiciela międzynarodowej Grupy WIV, która od dziesięcioleci promuje kulturę picia win na całym świecie!

Do naszych biur sprzedaży poszukujemy

Doradców d/s Wina

z rejonu Bydgoszczy

Oczekiwania:

  • motywacja do podjęcia pracy w dziedzinie sprzedaży bezpośredniej
  • skuteczność w pozyskiwaniu nowych klientów,
  • umiejętność utrzymania dobrych relacji z klientem
  • prawo jazdy, własny samochód

Dodatkowym atutem może być:

  • działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia
  • doświadczenie w sprzedaży

Mile widziani:

  • młodzi emeryci i renciści

Oferujemy:

  • elastyczny czas pracy
  • szkolenia i bezpłatne seminaria wprowadzające
  • wsparcie marketingowe przy pozyskiwaniu nowych klientów
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • umowę zlecenie na początek wdrażania się w działalność firmy
  • możliwość rozwoju i powiększania dochodów

Prezentacja firmy

Pieroth Polska Sp.z o. o. jest częścią międzynarodowej grupy WIV zajmują... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Doradztwo / Konsulting