Opis stanowiska pracy

Columbus Energy S.A. jako lider na rynku odnawialnych źródeł energii w Polsce, dostarcza nowoczesne abonamenty na słońce dostępne dla każdego domu w Polsce. Szukamy ambitnych i zaangażowanych osób, gotowych do tego, by razem na nami tworzyć organizację, której celem jest satysfakcja naszych klientów.

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - DORADCA ENERGETYCZNY

Osoba zatrudniona na stanowisku Doradcy Energetycznego, odpowiedzialna będzie za pozyskiwanie klientów indywidualnych lub biznesowych, oraz sprzedaż wyjątkowego produktu firmy.

Opis stanowiska:

  • sprzedaż innowacyjnych abonamentów na słońce dostępnych jedynie w naszej ofercie
  • aktywne pozyskiwanie klientów indywidualnych lub biznesowych na instalacje fotowoltaiczne
  • realizację założonych celów sprzedażowych
  • budowanie relacji i kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

  •  min. 3 lata doświadczenia zawodowego w aktywnej sprzedaży dla klienta indywidualnego lub dla firm
  • min. 1 rok doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej
  • umiejętność samodzielnego i efektywnego pozyskiwania klientów
  • wysoka motywacja w działaniu oraz ukierunkowanie na sukces
  • rozwinięte zdolności interpersonalne i kultura osobista
  • umiejętność pracy zespołowej oraz indywidualnej
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera – pakiet MS Office
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem na rynku OZE
  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + prowizje
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop
  • wsparcie firmy w ramach umawiania spotkań z klientami
  • systematyczne szkolenia produktowe i sprzedażowe
  • doskonałą atmosferę pracy w ambitnym zespole
  • sprzedaż wyjątkowego produktu, zmieniającego rynek OZE

Jeżeli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij swoje CV (z zamieszczoną poniżej zgodą na przetwarzanie danych osobowych) klikając w przycisk APLIKUJ.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi, tylko na wybrane aplikacje.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.), w celu realizacji czynności związanych z procesem rekrutacji. Oświadczam, że znane są mi moje prawa wynikające z przepisów Ustawy o ochronie danych osobowych, a w szczególności prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.”

Prezentacja firmy

Życie może być prostsze - w Columbus Energy wierzymy, że każdy po... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Energetyka