Przedstawiciel Handlowy

Amet s.c.

BOLESŁAWIEC, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Konsultant techniczny :

Region: dolnośląskie

Opis stanowiska:
Firma z długoletnim stażem na rynku branży technicznej. Poszukuje konsultanta technicznego do pracy w oddziale
Bolesławiec.

Realizowanie planów sprzedaży elementów pneumatyki i hydrauliki siłowej , nawiązywanie i podtrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi oraz nowymi klientami, badanie rynku, dbanie o dobry wizerunek firmy.

Wymagania:

*wykształcenie techniczne (preferowane wyższe)
*znajomość rynku przemysłowego
*zdolności interpersonalne i sprzedażowe
*umiejętność kreatywnego myślenia
*doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego
(minimum 1 rok)
*uczciwość, lojalność
*znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem
*czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

*niezbędne narzędzia pracy (laptop,telefon,samochód)
*atrakcyjny system wynagradzania (pensja zasadnicza + premia prowizyjna)
*zatrudnienie na umowę o pracę
*możliwość dalszego rozwoju zawodowego oraz poszerzania swoich kwalifikacji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego na adres e-mail.

Do przesłanej oferty prosimy załączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101,

Prezentacja firmy

Firma rozpoczęła działalność w 1989r. Zajmujemy się pneumatyką i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi