Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego Klienta, firmy z branży wodno - kanalizacyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

przedstawiciel handlowy

Nr ref.: 23229
Praca stała
Lokalizacja: Białystok

Zakres obowiązków:
  • realizacja celów sprzedażowych na podległym terenie (województwo podlaskie)
  • pozyskiwanie klientów (lokalne hurtownie, sklepy, małe firmy wykonawcze)
  • odbywanie spotkań z Klientami

Oczekiwania:
  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego; dużym atutem będzie doświadczenie w branży wodno - kanalizacyjnej lub budowlanej
  • prowadzenie własnej działalności gospodarczej lub gotowość do jej podjęcia
  • determinacja w osiąganiu zamierzonych celów
  • komunikatywność
  • konsekwencja i zaangażowanie w działaniu

Oferta:
  • atrakcyjne zarobki (podstawa wynagrodzenia + premia)
  • samochód służbowy, telefon
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o współpracę
  • ciekawa i rozwojowa praca
  • stabilność zatrudnienia
  • możliwość rozwoju

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)