Przedstawiciel handlowy

AM Investment

Biała Podlaska, lubelskie

Opis stanowiska pracy

W imieniu naszego klienta, znanego międzynarodowego producenta energooszczędnych wyrobów ze stali, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko

               Przedstawiciela handlowego.

                  Miejsce pracy - Biała Podlaska i okolice

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za:

- poszukiwanie odbiorców, zarówno indywidualnych, jak i instytucjonalnych,

- współpracę z firmami wykonawczymi,

- budowanie lokalnej sieci dystrybucji,

- realizację projektów marketingowych.

Oczekujemy od Ciebie:

- znajomości produktów dachowych i usług z nimi związanych,

- doświadczenia w sprzedaży produktów Premium lub produktów wysokiej jakości,

- prawa jazdy kategorii B,

- wykształcenia min. średniego technicznego,

- umiejętności argumentowania i prezentowania rekomendowanych rozwiązań,

- umiejętności komunikacji i współpracy,

- mile widziana znajomość lokalnego rynku materiałów budowlanych.

W zamian oferujemy:

- umowę na czas nieokreślony po okresie próbnym,

- stałe wynagrodzenie + premię zależną od realizacji wyznaczonych celów,

- narzędzia pracy - telefon, laptop, samochód,

- atrakcyjny program szkoleń - na początek szkolenia wprowadzające i produktowe, potem również kompetencyjne zgodne z indywidualnym planem rozwoju

- przyjazną atmosferę pracy - imprezy integracyjne, karta Multisport, dofinansowanie do wczasów.

Jeśli zainteresowała Cię nasza propozycja prześlij swoje cv wpisując w tytule IP/Przedstawiciel handlowy/BP. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)”.

AM INVESTMENT działa jako agencja zatrudnienia wpisana do rejestru agencji pod numerem 10310.

Prezentacja firmy

Agencja pośrednictwa pracy, zarejestrowana pod numerem 10310.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/02/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi