Przedstawiciel handlowy

Adecco Poland Sp. z o.o.

Bełchatów, łódzkie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Bełchatów

Dla naszego Klienta, firmy z branży spożywczej, aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy - branża cukiernicza

Nr ref.: PHC/LDZ/2015

Obowiązki:

-aktywna sprzedaż produktów
-pozyskiwanie nowych klientów
-nawiązywanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami
-raportowanie działań handlowych

Wymagania:
-min. 3 lata doświadczenia w zawodzie przedstawiciela handlowego
- biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie(WARUNEK KONIECZNY), znajomość języka hiszpańskiego będzie dodatkowym atutem,
-wykształcenie wyższe (marketing lub pokrewne)
-dyspozycyjność ( częsty udział w targach oraz konferencjach)
- czynne prawo jazdy kategorii B
- dobra znajomość obsługi komputera

Oferujemy:

-ambitną i satysfakcjonującą pracę w młodym zespole
-zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
- dużą samodzielność w pracy
- możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
- niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon i samochód)

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do składania aplikacji mailowo poprzez serwis infopraca, lub osobiście w biurze Adecco w Łodzi (ul. Wólczańska 128/134).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.