Opis stanowiska pracy

Agencja detektywistyczna rozszerzając swoje usługi poszukuje osób na stanowisko:

"Przedstawiciel handlowy"
miejsce pracy: Łódź i okolice

Wymagania:
- doświadczenie w sprzedaży usług B/B
- wysoka kultura osobista
- umiejętności interpersonalne
- prowadzenie negocjacji handlowych i tworzenie ofert

Oferujemy:
- pracę w dynamicznym zespole
- miłą i przyjazną atmosferę w pracy
- narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
- elastyczność przy wyborze form zatrudnienia
- najlepsze systemy motywacyjne i premiowe

Informujemy że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
W dolnej części CV proszę o umieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych następującej treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)"

Prezentacja firmy

BLACK HORN INTERNATIONAL GROUP Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijaj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/04/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi