Opis stanowiska pracy

- aktywna sprzedaż produktów i usług firmy;
- realizacja planu sprzedażowego;
- pozyskiwanie nowych klientów i budowanie silnych relacji biznesowych;
- rozwój współpracy z klientami krajowymi i zagranicznymi;
- sporządzanie ofert i zamówień według wytycznych;
- monitorowanie realizacji zamówień oraz wyjaśnianie kwestii technicznych z odpowiednimi działami;
- przygotowywanie prezentacji, ofert handlowych, kalkulacji i negocjowanie kontraktów;
- udział w konferencjach branżowych;
- raportowanie działań dla Zarządu;

Wymagania

- wykształcenie wyższe; preferowany umysł ścisły/inżynierski;
- płynna znajomość języka angielskiego;
- prawo jazdy kat.B
- dyspozycyjność;
- gotowość do podróży służbowych;
- umiejętności negocjacyjne;
- łatwość nawiązywania kontaktów;
- kreatywność;
- determinacja w dążeniu do celu;

Prezentacja firmy

Derksen Polska jest certyfikowaną Agencją Pracy Tymczasowej (nr cert. 40... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Kadra zarządzająca, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Analityka