Przedstawiciel handlowy

Parta s.c.

43-100 Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

Prężnie rozwijająca się firma zajmująca się wynajmem urządzeń do pracy na wysokościach do swojego oddziału na Śląsku poszukuje osobę na stanowisko Przedstawiciela handlowego. Do zadań nowo zatrudnionej osoby należało będzie nawiązywanie nowych kontaktów handlowych, prezentowanie oferty firmy i pozyskiwanie zleceń wynajmu na budowach na terenie polski południowej.

Wymagania

Znajomość branży budowlanej mile widziana.

Prezentacja firmy

Wynajem i sprzedaż podestów ruchomych.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi