Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

• Sprzedaż usług i produktów firmy
• Budowanie i utrzymywanie relacji z kontrahentami firmy
• Przygotowanie i prezentacja ofert sprzedażowych i produktowych
• Negocjowanie cen i warunków sprzedaży
• Obsługa po sprzedażowa klienta
• Sporządzanie raportów dotyczących realizacji założeń budżetowych
• Planowanie, wdrożenie i analiza planów marketingowych

Wymagania

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe
- Znajomość technik handlowych
- Doświadczenie w sprzedaży na stanowisku sprzedażowym B2B
- Umiejętności pracy w zespole
- Rzetelność , dokładność, kreatywność
- Otwartość na nowe rozwiązania
- Tolerancja na pracę pod presją czasu
- Doświadczenie w branży budowlanej będzie dodatkowym atutem
- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- Możliwość zdobycia doświadczenia i podejmowania nowych wyzwań zawodowych w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego
- Współpracę z doświadczonym zespołem
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz atrakcyjny, transparentny system premiowy
- Zadaniowy czas pracy
- Dla najlepszych możliwość stałej współpracy po zakończeniu stażu dużą samodzielność działania

Prezentacja firmy

ARCHITRAW to firma architektoniczno – geodezyjna działająca na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi