Przedstawiciel handlowy

Viki-Med

41-902 Bytom, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób na stanowisko Przedstawiciela Handlowego

Osoba ta będzie odpowiedzialna za realizacje planów sprzedaży, z naciskiem na budowanie trwałych relacji z klientami, pozyskiwanie nowych klientów na podległym terenie.

Oferujemy:

•Elastyczne warunki współpracy
•stanowisko Przedstawiciela handlowego
•w pełni samodzielne stanowisko i możliwość realnego wpływu na biznes
•samochód służbowy
•swobodę działania i brak korporacyjnych absurdów
•narzędzia pracy i warunki umożliwiające swobodę działania
•przyjazne środowisko pracy

Wymagania

Wymagania:

•Realizacja celów sprzedażowych
•Umiejętność nawiązywania kontaktu, badania potrzeb, prezentowania oferty, finalizowania transakcji i utrzymywania długofalowych relacji z klientami
•Nastawienie na cel - realizacja celów miesięcznych i kwartalnych
•Dobra organizacja pracy - Wyznaczanie celów, Zarządzanie czasem, Określanie priorytetów, Motywacja do pracy
•Umiejętność nawiązywania, budowania i utrzymywania długoletnich relacji z klientem
•Wysoka kultura osobista,
•Nieustanny rozwój i szkolenie się z zakresu obsługi klientów i sprzedaży
•Zaangażowanie do pracy, potrzeba samorozwoju
•Dużo uśmiechu i pozytywne myślenie
•Kreatywność
•Umiejętność dostosowania się do zmieniającego się środowiska
•Nacisk na budowanie długofalowych kontaktów z klientami i dobre relacje
•Budowanie świadomości marki
•Zaangażowanie w poznanie produktów firmy
•Prawo jazdy kat. B
•Mile widziane doświadczenie w technologii, elektronice, IT
•Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i „zmysł techniczny”

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą działającą na rynku medycznym... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/08/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 600PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi