Opis stanowiska pracy

Producent wysokiej jakości frontów i elementów meblowych firma CMm Sp. z o. o. z siedzibą w Świętochłowicach w związku z rozwojem działu handlowego poszukuje osoby na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy / Opiekun Klienta biznesowego

Główne obowiązki:

  •  aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  •  budowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez profesjonalną obsługę Klienta
  •  zaangażowanie i ukierunkowanie na wysokie cele sprzedażowe
  •  systematyczny kontakt z klientem, doradztwo techniczne

Oferujemy:

  • profesjonalne szkolenie produktowe

  • pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie

  • stałą pensję + motywacyjny system wynagrodzenia
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, komputer

Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku handlowca B2B w branży meblowej (min. 1 rok) – WARUNEK KONIECZNY

  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych na terenie całej Polski
  • łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność skutecznego komunikowania się

  • prawo jazdy kat. B
  • obsługa komputera (MS Office)

  • samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji

  • wykształcenie min. średnie

Prezentacja firmy

CMm od początku swej działalności dostarcza na rynek meblarski f... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi