Przedstawiciel handlowy

Techno-Weld

41-407 Imielin, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma Techno –Weld jest przedsiębiorstwem zajmującym się obróbką stali konstrukcyjnej, aluminium, stali nierdzewnej oraz ocynku. Oferujemy usługi cięcia laserowego oraz gięcia na prasie krawędziowej. Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Zadaniem osoby zatrudnionej na w/w stanowisku będzie:

• aktywne pozyskiwanie klientów korporacyjnych i indywidualnych w zakresie wykonywania usług ciecia laserem oraz gięcia elementów

• budowanie stałych relacji z klientami

• budowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz jej reprezentacja

• przygotowywanie ofert handlowych oraz negocjowanie ich warunków

• doradztwo techniczne

Wymagania

• doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok

• łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność negocjacji

• biegła znajomość obsługi komputera

• prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)

• mile widziane doświadczenie w zakresie sprzedaży usług o charakterze produkcyjnym

• mile widziana znajomość rynku usług produkcyjnych w województwie śląskim: szczególnie branża budowlana, metalowa i maszynowa

• komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Firma Techno-Weld Katarzyna Szala jest przedsiębiorstwem zajmującym się... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
4 000PLN - 4 200PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
możliwe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji