Opis stanowiska pracy

Jeśli…

• chcesz sprzedawać wysokiej jakości usługi szkoleniowe,

• jesteś zmotywowany/na, a twoim działaniom towarzyszy pasja,

• dobrze organizujesz swoje miejsce pracy,

• jesteś komunikatywny/na oraz masz wysoką kulturę osobistą,

• umiesz budować i utrzymywać relacje z klientem,

• jesteś samodzielny/na i konsekwentny/na w działaniu,

• potrafisz budować długotrwałe i partnerskie relacje z ludźmi,

• szukasz firmy, z którą chcesz się związać na dłużej.

Masz okazję dołączyć do naszego zespołu !

z NAMI…

•   zdobądź możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych kwalifikacji,

•   pracuj w stabilnej firmie w młodym i dynamicznym zespole,

•   zarabiaj więcej niż średnia rynkowa,

•   angażuj się w dodatkowe projekty i zyskuj atrakcyjne premie,

•   rozwijaj się zawodowo razem z nami uczestnicząc w szkoleniach,

•   podróżuj po Polsce – organizując największe eventy szkoleniowe.

Gwarantujemy:

• umowę o pracę po okresie próbnym w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

• atrakcyjne wynagrodzenie (pensja zasadnicza + premia uzależniona od wyników),

• pracę od poniedziałku do piątku w elastycznych godzinach,

• dofinansowanie do Karty Multisport,

• pracę w zgranym i doświadczonym zespole, w przyjaznej atmosferze i komfortowych warunkach,

• rozwój zawodowy poprzez bogaty pakiet szkoleń wewnętrznych (produktowych oraz sprzedażowych).

Prezentacja firmy

Jesteś kreatywny i sumienny? Dołącz do nas. <br/>Zapraszamy do współpra... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Premie, dodatki:
atrakcyjne wynagrodzenie (pensja zasadnicza + premia uzależniona od wyników)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi